Kas mes esame

Mūsų ofise dienos lekia greitai, o mes nesenstame, tik tobulėjame. Per daugiau nei 5 metus surinkome tvirtą patyrusių, perspektyvių, veržlių ir įdomių žmonių komandą. Esame ne tik kolegos, bet ir draugai, todėl geriausių sprendimų visada ieškome kartu.

Skaitmeninės rinkodaros sritis keičiasi kasdien, tačiau su ja keičiamės ir mes, o klientams siūlome ne tik standartinius, bet ir naujus, šviežius sprendimus. 

Performance driven agency
#
Apie mus
 
 
#
 
 
 
 
Savo klientams siūlome
sprendimus, ne paslaugas

Tikime, jog geras sprendimas yra tas, kuris garantuoja gerą rezultatą. Esame performance driven agentūra, todėl pagrindinis mūsų tikslas - jūsų investicijų atsiperkamumas!

Mes aiškiai atskiriame teikiamų paslaugų ir teikiamų sprendimų sąvokas. Paslaugas kokybiškai gali teikti paslaugos specialistas, tačiau tam, kad klientui galėtume pasiūlyti jo poreikius atitinkantį SPRENDIMĄ, jį sukurti turi visų skaitmeninės rinkodaros sričių specialistai kartu.

SPRENDIMU mes vadiname įvairių skaitmeninės rinkodaros paslaugų sinergiją, kuri klientui mažiausiais kaštais atneša didžiausią naudą.

Net jeigu ir kreipėtės į mus konkrečios paslaugos, greičiausiai tai, ko Jums iš tiesų reikia – optimizavimo paieškos sistemoms (SEO), mokamos „Google“ reklamos („Google Adwords“) ir kitų paslaugų kartu sukuriamos sinergijos verslui – bendro SPRENDIMO.

 
Mūsų komanda Jauni ir veržlūs savo srities profesionalai.
Vadovas Andrius Senkus
Andrius Vadovas
Konversijų specialistas Radvilas Šeputis
Radvilas Konversijų specialistas
 
SEO projektų vadovė Rasa Urbonaitė
Rasa SEO projektų vadovė
Projektų vadovė Monika Balckutė
Monika Projektų vadovė