Geriausia interneto marketingo dalis?

0

Daugėjant balsų, kalbančių apie interneto reklamos rinkos augimą ir pastebint vis įspūdingesnius skaičius marketingo biudžeto eilutėse rodančių apklausų duomenis, ypač daug minčių turėtų kilti vadovams, kurių įmonių klientai – interneto vartotojai. Kuri interneto marketingo priemonė yra geriausia jo dalis? Žinoma, kompleksas, bet…

Praėjusią savaitę dalyvavom kasmetinėj marketingo komunikacijos konferencijoje Integruok!, kur du pranešėjai – Gytis Oganauskas iš DELFI ir Tomas Nemura iš Chocolate užsiminė apie SEO, kaip vieną iš pagrindinių priemonių tiksliniams lankytojams pasiekti. Šalia ir reklama paieškoje – konferencijos kampanija sukosi ir Google.

Pirmadienį atkreipėm dėmesį į kątik pasirodžiusios Vytauto Vorobjovo vykdytos apklausos duomenis. Didelė dalis el. parduotuvių samdo SEO/SEM agentūras:

SEO ir SEM agentūros vaidina didelį vaidmenį el. parduotuvių marketingeAntradienį viename iš populiarių interneto marketingo portalų pasirodė Jay Taylor’o iš Leverage (JAV) straipsnis apie tai, kodėl smulkus ir vidutinis verslas turėtų pirmiau naudotis paieškos sistemų marketingo priemonėmis (SEO, SEM), o ne kitomis. Tarp pagrindinių priežasčių:

  • paieškos sistemos (visų pirma Google) – tai galimybė prisistatyti daugybei potencialių klientų, kurie galbūt apie įmonę ar jos produktus nieko nėra girdėję;
  • tikslingumas – paieškos sistemoje vartotojai ieško įmonių parduodamų prekių ar teikiamų paslaugų, tad buvimas joje reiškia didesnę pardavimo tikimybę;
  • paieška suteikia galimybę vietiniam verslui (pvz., grožio salonui ar restoranui) pritraukti vartotojus būtent tada, kai šie turi tokį poreikį.

Paieškoje vartotojas gali lengvai rasti jam reikiamą įstaigą

Pagaliau, tą pačią dieną publikuoti ir Monetate tyrimo duomenys, rodantys, kad paieška (SEO optimizavimas ir SEM reklamos formos) gerokai lenkia tiek el .pašto rinkodarą, tiek social media priemones pritraukiant tikslinius el. parduotuvių lankytojus.

SEO marketingas + SEO - geriausia interneto marketingo dalis?

Na o paprasčiausias būdas įsitikinti kuri interneto marketingo dalis geriausia, daugeliu atvejų yra tiesiog užsukti į Analytics paskyrą ir pasižiūrėti iš kur ateina lankytojai bei kokie lankomumų rodikliai/konversijos:

SEO+SEM - geriausias interneto marketingas

Share.

About Author

Leave A Reply