Google Engage pristatymas – Digital > Media

4

Vakar buvusioje centrinėje Vilniaus elektrinėje surengtas pirmasis Lietuvoje oficialus Google renginys – Google Engage programos, skirtos agentūroms, pristatymas.

Google plėtros vadovas LietuvaiVieno iš organizatorių teigimu, susirinko apie 250 svečių: SEO/SEM agentūros, media agentūros, wed dizaino komandos, skaitmeninės agentūros, kai kurie tokiom temom rašantys blogeriai. Prasidėjęs Google plėtros vadovo Lietuvai Vytauto Kubiliaus sveikinimo žodžiu, renginys netruko persiristi į pranešimus, kurių pagrindinė mintis buvo Google AdWords bei kitų sprendimų verslui suteikiamos galimybės.

Lars Lehne, vokiškai kalbančių šalių Google agentūros vadovas pradėjo įkvepiančia kalba apie tai, kiek daug galima nuveikti internete, pasirinkus tinkamus įrankius ir tinkamus partnerius bei paskatino būti “piratais” – tais, kurie eina ir užkariauja naujas žemes.

Google marketingo vadovas kylančioms rinkoms Janusz’as ir mūsų senas pažįstamas Regimantas pristatė Google Engage programą, skirtą efektyvesniam bendradarbiavimui su agentūromis, o po pietų kalbėję pranešėjai, tarp kurių įdomiu pranešimu išsiskyrė Patrick’as Wolff’as iš Vokietijos e-Wolff agentūros, pasakojo apie tai, kaip Google AdWords padėjo jų klientams. Kaip pabrėžė vienintelė kalbėjusi dailiosios lyties atstovė Gabrielė, dirbanti Google būstinėje Dubline, digital jau seniai tapo daugiau nei tik media, todėl Lietuva, kurioje kasdien atliekama 23 mln. Google paieškų, taip pat turi visas galimybes žengti koja kojon su laiku.

Google Engage pristatymo vakarinė dalis

Pasidalijus sėkmės istorijomis bei šviežiausiomis Google naujienomis, dalyviai vakarop persikėlė į antrąjį aukštą, kuriame jų dėmesį kaustė įvairios inovatyvios pramogos bei vakaro vinis – Reactable, kurių pasaulyje yra viso labo keliolika.

Apibendrinant galima teigti, kad renginys pavyko visomis prasmėmis – įdomūs Google komandos pranešimai, atnaujintos senos ir užmegztos naujos pažintys, pristatyti nauji Google produktai davė daug peno dalyvių kalboms.

Informaciją apie Google Engage programą rasite čia.

Share.

About Author

4 Comments

  1. Pingback: Keli pastebėjimai apie “Google Engage” renginį praėjusią savaitę - Dansu Dansu

  2. Puikus renginys.
    Gal kas galite pasufleruoti kur galima prisijungti ir perziureti “Google engage dienos” pranesimu medziaga. Prisijungimo duomenis organizatoriai dave, o kur galima prisijungti nenurode :( ??

Leave A Reply