Internetinio marketingo ir e-komercijos renginiai – atnaujinimas

0

Ankstesniame blogo įraše pristatėme artimiausius renginius, kuriuos privalu pamatyti marketingo žmonėms ir ne tik jiems. Šiandien papildome dar keliais dėmesio vertais seminarais:

1. Prekių pateikimas internete (Online merchandising), balandžio 24 d., Vilniuje.

Seminaras skirtas interneto parduotuvių savininkams ir vadovams – apie tai, kaip teisingai pateikti ir aprašyti prekę internete nuo banerio iki prekių krepšelio.               Seminaro trukmė – 4 val.


2. E-komercijos praktika, gegužės 1 d., Vilniuje.

E-komercijos įmonių darbuotojams, projektų kūrėjams ir verslininkams skirtas visos dienos seminaras, kuriame viskas apie e-komercijos projketus nuo A iki Z – kaip sukurti, kaip aprūpinti, kaip pristatyti.

Abu seminarus veda Vytautas Vorobjovas, e-komercijos specialistas, dirbęs su Pigu.lt, Virgin ir kitų žinomų kompanijų e-komercijos projektais. Registracija į seminarus čia.

3. Pardavimų ir rinkodaros internete praktinis seminaras, gegužės 10 d., Vilniuje.

Seminaro metu dalyviai turės galimybę įsigilinti į du svarbiausius interneto rinkodaros klausimus:

  • kaip padidinti naudingų tinklapio lankytojų srautą?
  • kaip kuo didesnę jų dalį paversti klientais?

Seminaras skirtas įmonių, kurioms svarbūs interneto vartotojai, vadovams ir rinkodaros specialistams. Seminarą veda interneto rinkodaros konsultantas Vladas Sapranavičius, TEO, TradeDoubler, AmazingSales.com interneto projektais ir konsultavęs įmones trijose šalyse. Seminaro trukmė – visa diena. Registracija į renginį čia.

4. SEO seminaras – dirbtuvės, gegužės 17 d., Vilniuje.

Visos dienos trukmės praktinio SEO seminaro dalyviai turės galimybę susipažinti su vidinio ir išorinio optimizavimo principais, išmokti patys atlikti SEO tyrimą ir padedami SEO profesionalų – optimizuoti savo tinklapius.

Seminaras skirtas pradedantiems SEO specialistams, svetainių kūrėjams, rinkodaros specialistams ir verslininkams, kurių įmonės turi interneto svetaines.

Seminarą veda Vladas Sapranavičius ir SEM.LT agentūros SEO projektų vadovė Rasa Urbonaitė, sukaupusi patirtį dirbant su didžiausiais Lietuvos portalais ir el. parduotuvėm.

Registracija į seminarą čia.

Share.

About Author

Leave A Reply