Kaip parašyti išskirtinę Twitter žinutę? Atsakymo čia nerasite.

0

Facebook ir Twitter – socialinės medijos apie kurias jau ir knygos parašytos, o joms studijuoti tweettikriausiai būtų galima ir atskirą kursą universitete paruošti. Tiesa, šių socialinių medijų populiarumas jų naudojimą verslo tikslais paverčia labai sudėtingu ir daug laiko ar išteklių reikalaujančiu procesu. Vadovėliai ir internetas pilni patarimų, kaip galima naudingai išnaudoti Facebook ar Twitter paskyras savo verslui. Žinutes skelbkite po pietų, naudokite skirtingo tipo turinį (paveiksliukus, video, nuorodas) – čia atrodo aišku. O kaip patarimas: naudokite kūrybingas žinutes, išsiskirkite iš minios? – Taip pat aišku? Kokia žinutė yra kūrybinga langų rėmų pardavėjams? Internetinei parduotuvei? Štai čia atsiranda pagrindinis iššūkis. Kaip jį įveikti, tikriausiai teisingo atsakymo nėra, tiesiog reikia idėjos, reikia minties, reikia žmonių kurie galvoja ir kuria vienu metu.

Išties išskirtinių žinučių socialinėse medijose yra nedaug, net Google paieškoje sunku rasti gerų pavyzdžių. Bet štai vieną išsiskyrusią iš minios atradome.

Netflix – viena didžiausių televizijos laidų, filmų, programų transliuotoja internete surado labai paprastą būdą kūrybingai ir išskirtinai pajuokti interneto tiekėjus Comcast, dėl kurių interneto tiekimo politikos šalyje kilo aršūs debatai. Įdomu ir tai, jog šią žinutę rašė net ne patys Netfilx, šią idėją jie tiesiog susirado internete.

twitter zinute

Taigi, kaip sukurti gerą facebook ar twitter žinutę? Gal kartais net nereikia kurti, užtenka gerai paieškoti.

Share.

About Author

Jonas Ilevičius

Senior SEO Specialist at Adidas Group.

Leave A Reply