Konversijų optimizavimas (CRO)

Pigesnis lankytojų srautas, daugiau konversijų ir augantis pelnas - būtent tai yra kokybiško CRO rezultatas

Investuojate į skirtingus reklamos kanalus, jūsų internetinė svetainė sulaukia nemažo lankytojų srauto. Tačiau kas nutinka daugiau nei 90% potencialių klientų? Jie ateina, pažiūri ir išeina. Daugelis - ir nebegrįžta.

CRO
Viena didžiausių CRO profesionalų komanda Baltijos šalyse
PERFORMANCE DRIVEN AGENCY
#
CRO/UX

Kaip CRO gali padėti jūsų verslui augti

Tad ką daryti, kad internetinė svetainė labiau prisidėtų prie verslo augimo? Kaip maksimaliai išnaudoti esamą srautą, turint ribotus resursus pasiekti iškeltus tikslus? Didesnės investicijos į srauto atvedimą – ne išeitis: nors konversijų daugėja, jų rodiklis paprastai krenta. Tokiu atveju ilgainiui vartotojo atvedimo kaina tampa tiesiog per didelė, kad būtų verta toliau auginti lankytojų srautą.
 
Konversijos rodiklio optimizavimas (CRO) - tai procesas, sukuriantis tokią patirtį, kurios dėka įmanomai didžiausias procentas svetainės lankytojų tampa jūsų klientais. Taip, šiandien svarbu ne tik pritraukti srautą, CRO specialistų pagalba maksimaliai jį išnaudosite verslo tikslams pasiekti.

CRO - tai iteratyvus, cikliškas procesas, pagerinantis vartotojų patirtį jūsų svetainėje. To pasekoje ne tik išauga konversijos rodiklis, bet ir sumažėja kaštai vartotojų pritraukimui.

Prie kiekvieno projekto dirba visa CRO specialistų komanda: duomenų analitikas, UX dizaineris, programuotojas, konversijų optimizavimo specialistas ir projektų valdymo guru. Skirtingos ekspertų kompetencijos, įgūdžiai ir patirtis lemia kompleksišką požiūrį į kiekvieną klientą, o tai užtikrina sėkmingų, veikiančių strategijų kūrimą ir įgyvendinimą.

Kaip tai vyksta?
# 99% Klientų neperka? 01 Projekto auditas 02 Hipotezių paruošimas 03 Testavimas 04 Rezultatų vertinimas
 
CRO
kad internetinė svetainė iš tiesų padėtų jūsų verslui augti
01
Projekto auditas
Pirmiausia, atliekama išsami duomenų analizė, leidžianti identifikuoti problemines jūsų svetainės sritis - kas trukdo tinklalapio lankytojams tapti jūsų klientais?
02
Hipotezių paruošimas
Patirtis ir skirtingos specialistų kompetencijos leidžia kompleksiškai interpretuoti surinktus duomenis ir kurti konstruktyvias įžvalgas, pritaikyti gerąsias praktikas ir kelti pagrįstas hipotezes.
03
Testavimas
Pagal iškeltas hipotezes yra kuriamos svetainės pakeitimų variacijos, testuojami UX pakeitimai.
04
Rezultatų vertinimas
Identifikuojame, kas iš tiesų pagerina konversijos rodiklius ir rekomenduojame būtinus pakeitimus.
Paskaičiuokite
Kaip CRO padės augti jūsų verslui?

Srautas / mėn.

Konversijos / mėn.

Vid. užsakymo suma (Eur)

Pelno marža (%)

CRO sukurtas prieaugis (%)%
5 10 15 20 25 30 35 40 45 50

Srautas / mėn. CR (%) Pardavimai / mėn. Pajamos / mėn. Pajamos / metus Pelnas / metus
Rezultatai dabar 0 0 0 0 0 0
Rezultatai po CRO 0 0 0 0 0 0
Padedame augti CRO sprendimai sėkmingai padeda augti