Praktika SEM.LT komandoje

sem.lt komandoje laukiame kiekvieno, norinčio pagilinti savo žinias, sužinoti daugiau apie skaitmeninės rinkodaros sritis, o vėliau gal net ir tapti mūsų komandos dalimi.

Prieš aplikuodamas gali paminėti, kokia skaitmeninės rinkodaros sfera tave labiausiai domina. Atsižvelgsime į tai ir galėsime pasiūlyti atitinkamą praktikos galimybę SEO, turinio rinkodaros ar PPC (mokamos reklamos internete) skyriuje. Specialistai su tavimi dalinisis savo žiniomis, geriausiomis praktikomis bei leis prisiliesti prie rimtesnių darbų ar projektų.

Savo mintimis bei patirtimi dalinasi buvę sem.lt praktikantai:
 
Performance driven agency
#
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Elvinas Valėnas

Praktikantas SEO skyriuje

Elvinas valėnas
Studijuodamas universitete turėjau nemažai laisvo laiko ir norėjau jį išnaudoti tikslingai. Sulaukęs atsakymo iš sem.lt, jog esu kviečiamas atlikti praktiką, labai nudžiugau, nes šią įmonę žinojau kaip skaitmeninės rinkodaros lyderius Lietuvoje. Nors ir anksčiau savarankiškai domėjausi skaitmenine rinkodara bei SEO, tačiau pradėjus praktiką mano žinių kreivė šovė aukštyn.

sem.lt dirba vieni geriausių savo srities specialistų Lietuvoje, kurie nuolat kelia kvalifikaciją, tad kiekvieną dieną išmokdavau ką nors naujo. Tuo pat metu įmonėje vyrauja draugiška ir atvira atmosfera, todėl turint klausimų į juos visuomet mielai atsakoma. Įmonės vadovai taip pat atsižvelgė į tai, jog esu studentas ir pasiūlė lankstų darbo grafiką bei galimybę dirbti iš namų, todėl buvo nesudėtinga derinti darbą su mokslais.

Atlikęs praktiką gavau darbo pasiūlymą bei tapau pilnaverčiu sem.lt nariu. Nors šiuo metu įmonėje nebedirbu ir tęsiu mokslus užsienyje, tačiau esu tikras, jog patirtis, įgyta dirbant sem.lt, padės kilti karjeros laiptais ateityje."

Ina Laureckytė

Praktikantė SEO skyriuje

Ina LaureckytePo matematikos studijų norėjosi išbandyti save kiek kitoje srityje. Tad ieškojau praktikos, kur galėčiau pritaikyti jau turimas žinias bei įgyti naujų, kur galėčiau tobulėti kaip asmenybė. Tad nusprendžiau kreiptis į šią įmonę, kadangi rinkodara atrodo perspektyvi, įdomi sritis, o ir pačios įmonės aprašymas sudomino. Kreipiausi neturėdama jokių žinių nei apie SEO, nei apie PPC.

Įmonė atitiko ir pranoko visus mano lūkesčius. Čia į praktikantus žiūrima kaip į jaunus perspektyvius žmones. Vadovai ir kolegos nuoširdžiai moko, dalinasi žiniomis bei savo patirtimi. Yra vedami mokymai, duodamos įvairios užduotys, supažindinama su pačia įmone. Įdomūs projektai, iškilę klausimai ir nauji sprendimo būdai neleidžia įsivyrauti rutinai. Visada praktikantui yra skiriama laiko bei dėmesio. Nesunkiai pasijauti šios įmonės dalimi ir jautiesi, kad tikrai naudingai išnaudoji praktikai skirtą laiką.

Pasibaigus praktikai planuoju likti ir toliau tęsti darbus šioje įmonėje. Dabar labai džiaugiuosi radusi sem.lt bei dėkoju už visas suteiktas galimybes ir žinias!"

Sandra Voskaitė

Praktikantė SEO skyriuje

SEO Skyriaus praktikantė SandraKai ieškojau praktikos, teko apsilankyti ne viename pokalbyje, tačiau pasirinkau būtent sem.lt. Argumentus, kodėl pasirinkau būtent šią įmonę, galėčiau vardinti ir vardinti. SEO nėra nauja sritis, tačiau tai buvo nauja man, prieš ateinant atlikti praktiką sem.lt.

Tai buvo sritis, kurioje norėjau išbandyti save, tačiau nežinojau nuo ko pradėti, į kokius mokymus ar seminarus eiti. Bijojau eiti į pokalbį, nes galvojau, jog neturėdama patirties praktikos negausiu. Šios įmonės požiūris į darbuotoją ir buvo priežastis, kodėl pasirinkau čia atlikti praktiką. Pokalbio metu man buvo pasakyta, jog sem.lt neieško viską žinančių jaunuolių, tuo tarpu ieško tokių, kurie norėtų mokytis patys ir rodytų iniciatyvą domėtis šia sritimi. Kitaip sakant, sem.lt suteikia visas reikiamas galimybes, mokymus ar seminarus, jeigu darbuotojas rodo norą bei motyvaciją. Taigi, pasirinkus sem.lt aš nuolatos tobulėjau ir mokiausi iš savo kolegų. Dažnai vykdavo mokymai, kurių metų įgydavau teorinių žinių, o vėliau gaudavau praktinę užduotį įgytoms žinioms pritaikyti ir dar geriau įsisavinti. Baigus praktiką gavau pasiūlymą likti ir dirbti pilnu etatu.

Galiu drąsiai teigti, jog sem.lt viršijo mano lūkesčius. Esu dėkinga šiai įmonei už suteiktą galimybę, teorines bei praktines žinias, draugišką kolektyvą bei didelį norą investuoti į darbuotojo tobulėjimą!"

  

Nori prie mūsų prisijungti? Spausk čia ir atsiųsk mums savo CV!

Ieškantiems kažko daugiau:


karjera sem.lt