Sprendimai dėl rezultatų

Performance driven agency
Solutions vs services
#
#
Digital strategijos parengimas
Mes dar negirdėjome sėkmės istorijų, neturinčių strategijos. Todėl atsižvelgdami į verslo specifiką ir kliento poreikius internetinėje erdvėje parenkame tinkamiausią, ilgalaikę skaitmeninės rinkodaros strategiją.
#
SEO strategija ir įgyvendinimas
SEO optimizacija – tai 24 valandų per parą matomumas internete, užtikrinantis investicijų grąžą. Padedame pagerinti pozicijas Google paieškos sistemoje taip pritraukdmi daugiau lankytojų ir didindami pardavimus.
#
Google reklama
Reklama Google paieškoje – efektyvus ir greitas būdas prekės ženklo sėkmei pasiekti. Esame sertifikuoti Google AdWords partneriai: padedame maksimaliai išnaudoti reklamos privalumus ir tinkamai paskirstyti biudžetą.
#
Konversijų optimizavimas (CRO/UX)
Svetainės funkcionalumo bei vartotojo elgesio joje analizė leidžia sužinoti, kurie puslapio elementai ar verslo aspektai skatina vartotojus pirkti. Optimizuodami konversijas galime didinti pardavimų ar registracijų skaičių.
#
Facebook reklama
Facebook – viena populiariausių interneto reklamos formų, nuolat investuojanti į reklaminių kampanijų efektyvumo didinimą. O mes padedame pasiekti tikslinę auditoriją tinkamiausiomis tekstinėmis ir vaizdinėmis žinutėmis.
#
Reklama kitose platformose
Reklama internete neapsiriboja vien Google produktais, mes taip pat. Priklausomai nuo verslo paslaugų bei rinkos specifikos galime pasiūlyti reklamą Adform, Skype, Adtarget, Criteo, Yandex ir kitose mokamose platformose.
#
Remarketingas
Remarketingas – galimybė susigrąžinti svetainę palikusius lankytojus primenant jiems apie jūsų prekes ar paslaugas kitose svetainėse, kuriose jie naršo. Klientai sugrįžta mums padėjus įtvirtinti jūsų žinomumą ir patikimumą.
#
Affiliate rinkodara
Affiliate rinkodara suteikia galimybę pritraukti naujus klientus internetu mokant tik už rezultatą. Bendradarbiaudamii su pasauliniais affiliate rinkodaros tinklais galime pasiūlyti sprendimus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
#
Mobili reklama
80 proc. vartotojų naršo internete naudodamiesi išmaniaisiais telefonais. Mobili reklama gali būti jūsų konkurencinis pranašumas. Reklama telefone – ne ateitis, o dabartis, į kurią investuoti skatiname šiandien.
#
Web analitika
Web analitika – tai lankytojų srautų ir elgsenos analizė siekiant išsiaiškinti problemines svetainės vietas, kurios neigiamai veikia konversijas. Padedame maksimaliai išnaudoti tinklalapį ir auginti pardavimus.
#
Turinio rinkodara
Visi apie ją kalba, daug kas apie ją pasakoja. Turinio rinkodara – ne kampanija, o ilgalaikis įsipareigojimas kalbėti ne klientui, o su klientu. Kurdami vertingas prekės ženklo istorijas padedame auginti klientų skaičių.
#
SEO mokymai
Yra dalykų, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas verslas. Todėl organizuojame mokymus pradedantiems ir jau dirbantiems specialistams, norintiems pagilinti turimas žinias. Mokymai - praktiniai, teorija - ne mūsų amatas.
#
SEO auditas
SEO auditas - tai išsami tinklalapio analizė, kurią atlikę padedame suprasti, kodėl klientai pasirenka ne jus, o jūsų konkurentus. O remdamiesi mūsų pateiktomis rekomendacijomis galite pritraukti daugiau potencialių klientų.
#
Konsultacijos
Jei nesate tikri dėl verslo plėtros internete, siūlome specialistų konsultacijas. Išanalizavę jūsų verslo ar prekinio ženklo specifiką galime atsakyti į rūpimus klausimus ir pateikti reikalingas rekomendacijas.
#
Rinkos ir konkurentų analizė
Ar žinote, kaip jūsų verslas atrodo rinkoje? Mes galime sužinoti ir pateikti rekomendacijas, kaip atrodyti geriau. Atlikę verslo, konkurentų bei rinkos analizę, siūlome sprendimus, padedančius išspręsti esamas problemas.
Sprendimai